O FIRMIE

Firma Elektroz Budownictwo s.c ma swoje korzenie na początku lat 80-tych kiedy to Jan Zieliński rozpoczął działalność jako zakład instalacyjny. W krótkim czasie firma powiększyła się i funkcjonowała na rynku pod nazwą ELEKTROZ Jan Zieliński.

Ciągłe dbanie o rozwój firmy oraz profesjonalność i jakość usług doprowadziła przekształcenia firmy w spółkę rodzinną ELEKTROZ BUDOWNICTO.

Główny zakres działalności spółki to obsługa inwestycji wielkopowierzchniowych oraz powierzchni biurowych. Wykonujemy wszelkie usługi z zakresu szeroko rozumianego elektroinstalatorstwa:

Dzięki fachowej kadrze inżynierskiej oraz specjalistom do spraw projektowania, kosztorysowania oraz organizacji i nadzoru technicznego nasze usługi wykonywane są przy zachowaniu najwyższych standardów. Ciągłe szkolenia pracowników oraz stały nadzór realizacji prac gwarantuje bezpieczeństwo pracy i fachowość wykonania.

Ponad 30-letnie doświadczenie sprawiło, że firma postrzegana jest, jako solidna, profesjonalna i zajmuje jedno z czołowych miejsc w gronie firm z branży elektrycznej w regionie Polski centralnej.

Główne cele stawiane przez właścicieli spółki to:

„ najwyższa jakość wykonania, bezpieczeństwo pracy i absolutne zadowolenie klientów”.

Równie ważne dla nas jest

„tworzenie doskonałego miejsca pracy dbając o ich rozwój, bezpieczeństwo i możliwość rozwoju.”

Utrzymywanie najwyższych standardów pracy oraz dążenie do wyznaczonego celu firmy sprawia, że możemy pochwalić się współpracą z największymi developerami w kraju oraz pracą przy potężnych inwestycjach, co poparte jest długą listą referencji.

Główna | O firmie | Realizacje | Galeria | Referencje | Projektowanie | Fotowoltaika | Kontakt

ELEKTROZ BUDOWNICTWO S.C.

- Polityka prywatności

ul. Gimnastyczna 187, 94-128 Łódź

tel./fax. 42 258 74 44

Copyright © - 2014 ELEKTROZ BUDOWNICTWO S.C.

e-mail: biuro@elektroz-budownictwo.pl